* * *

Bermuda Şeytan Üçgeni Gizemi

Bermuda Şeytan Üçgeni diye bir şey duydunuz mu? Atlantik Okyanusu’nda çok sayıda geminin ve uçağın gizemli bir şekilde kaybolduğu iddia edilen böyle bir bölge var.

İlk olarak Kristof Kolomb’un günlüklerinde yazdığı söyleniyor. Kaptanın seyir defterinde pusulaların şaşırdığı ve gökyüzünde bazı ışıklar görüldüğü not edilmiş. 19. yüzyılda da Allen Austin gibi döneme ait bazı gemilerin o bölgede kaybolduğu, onu bulmak için gelen ödül avcılarının da kayıplara karıştığı gibi bazı hikayeler anlatılmış. Resmi olarak kayıtlara geçen ilk önemli olay Amerikan deniz kuvvetlerine ait USS Cyclops gemisinin 4 Mart 1918’de kaybolması, içindeki 309 kişilik mürettebatıyla birlikte… 

Bermuda Şeytan Üçgeni

Bermuda Şeytan Üçgeni
(Egzotik)+(Doğaüstü)+(Matematik)

“Yüzlerce gemi ve uçağı arkalarında bir iz bırakmadan yok eden dünyanın bu özel diliminde ne var?” (Argosy Dergisi, Şubat 1964, Vincent Gaddis)

Bilinmeyenden korkmayın, başkalarını da korkutmayın.

reklam_yazi

Kritik düşünme becerilerimizi ve teknolojiyi kullanarak aktif olarak öğrenebilir ve yaratıcılığımızın da yardımıyla analitik bir sonuca ulaşabiliriz. Bilim dünyasının zaten yıllardır kullandığı bu teknikler gelecekte her konuda herkesin işine yarayacak.

Bermuda Şeytan Üçgeni sırrı çözüldü. Bu, sıradan bir söylem değil çünkü Bermuda da yaşandığı söylenen olayların bir çoğunun mantıklı bir açıklaması var ve videoda hepsini açıklıyoruz. 1492 de colombus garip olaylar yaşamış ve bunu notlarına almıştı. 1918 de uss cyclops bermuda üçgeninde kayboldu. 1945 de eğitim uçuşu için çıkan flight 19 ekibi, hemen sonraki yıllarda star ariel ve star tiger uçakları yine esrarengiz şekilde kayboldu. Tüm bunları videoda animasyonlarla anlattım ve gerçekte ne olduğunu izledikten sonra öğrenebilirsiniz.

Hakkında Muzuners

Muzuners
Alışveriş, Eğitim, Dizi, Film, Fotoğraf, Kitap, Mekan, Müzik, Oyun, Video, Yemek, Diğer.

Ayrıca Kontrol Et

Kitap Okuma Alışkanlığı

Kitap Okuma Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?

Sıkılmadan başladığınız kitabı nasıl bitirebilirsiniz? Kitap okuma alışkanlığı nasıl kazanılır? Alışkanlık kazanmak için yapman ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir