* * *

Fury (2014) | Türkçe Dublaj İzle [1080p]

Brad Pitt’in başrolde oynadığı 2014 yapımı savaş ve aksiyon türündeki Fury, İkinci Dünya savaşının son zamanlarını konu alıyor. Savaş filmlerine ilginiz varsa, tam tadında bir aksiyon örneği izleyip, gerçekten kaliteli vakit geçirmek istiyorsanız Fury filmi tam size göre.

Kanala Abone Olmak İçin: SinemaGo

Fury Türkçe Dublaj İzle

Fury 2014 | Brad Pitt Türkçe Dublaj Yabancı Aksiyon Filmi | Full Film İzle

Yapım Yılı: 2014
Film Türü: Savaş, Dram, Aksiyon
Yönetmen: David Ayer
Oyuncular: Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman
Ülke: Amerika, İngiltere, Çin

reklam_yazi

Fury, 1945 yılının Nisan ayında, İkinci Dünya Savaşı’nın son günlerinde geçiyor ve Komutan Wardaddy, topçu Boyd Swan, yükleyici Grady Travis, şoför Trini Garcia ve yardımcı şoför Norman’dan oluşan müfrezenin, 300 düşman askeriyle karşılaştığı ve tüm imkansızlıklarla savaşmak zorunda kaldığı 24 saati konu alıyor. Beş askerden oluşan küçük ekip, zırhlı tanklarıyla, Almanya’da savaşın ortasında kalır ve bu ekip bölgede kalan son Amerikan ordusu askerlerinden oluşur. Birlik az sayıda askerden oluşmasının yanı sıra cephane anlamında da bir hayli zor durumdadır. Gruba komuta eden Çavuş Wardaddy’nin Avrupa’nın tamamını yıkıma uğratan bu savaştaki son görevi, askerlerini Nazi birliklerinin kuşatması altında olan bu bölgeden sağ salim çıkarabilmektir. 20. yüzyılın en kanlı senelerinden biri olan 1945 yılında geçen ve müfrezenin geçirdiği bir günü ele alan savaş dramının yönetmeni David Ayer. Filmin başrollerini ise Brad Pitt, Shia LaBeouf ve Logan Lerman paylaşıyor.

Görüş ve önerilerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşmayı unutmayın. Sizlere en kaliteli ve güncel içerikleri sunmaya devam ediyoruz. Holaleyta

SPONSORLU İÇERİK

Kendime Sardım - Ünal Kantarcı

Kendime Sardım – Ünal Kantarcı

Oğuzhan Koç’un Kendime Sardım adlı yeni şarkısı Ünal Kantarcı yorumuyla sizlerle. Kendime Sardım şarkısını yorumlayan …

BİR YORUM

  1. ücretsiz reklam ağımıza bekleriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir