* * *

Kendime Sardım – Ünal Kantarcı

Oğuzhan Koç’un Kendime Sardım adlı yeni şarkısı Ünal Kantarcı yorumuyla sizlerle. Kendime Sardım şarkısını yorumlayan Ünal Kantarcı, rol aldığı sinema, dizi, reklam ve tiyatro oyunları ile de dikkatleri üzerine çekmiştir. 

Kanala Abone Olmak İçin : Ünal Kantarcı

Kendime Sardım - Ünal Kantarcı

Ünal Kantarcı Kimdir?

Ünal Kantarcı aslen nereli? kaç yaşında? eğitimi gibi bir çok soru merak konusudur.  1993 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu aslen Rize’lidir. Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi’ni bitirmiştir. Ardından, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümünden mezun olmuştur.

Şimdiye kadar Eti Crax Reklam Serisi, Fanta Limonata, Balparmak, Yapı Kredi ve Migros gibi markaların reklam filmlerinde yer almıştır.

Ben Sizden Değilim adlı kısa filmde rol aldıktan sonra ilk önemli sinema filmi Organize İşler 2: Sazan Sarmalı olmuştur. Son olarak ise 2020 yapımı olan Zengo adlı sinema filminde rol almıştır. En son rol aldığı sinema filmi Zengo’nun yönetmenliğini Şahan Gökbakar üstlenmiştir. Ayrıca Lüküs Hayat Müzikali’nde ise tiyatro yeteneğini göstermiştir.

reklam_yazi

Diğer yetenekleri ise; Opera, Gitar, Şan, Piyano, Tango, Break Dans, Vals, Salsa.

  • Ünal Kantarcı’ya ait internet üzerinde çok fazla bilgiye ulaşmak mümkün olmadığından kendisini sosyal medya hesapları ve youtube kanalı üzerinden takip edebilirsiniz.

Holaleyta => Tüm “Müzik” içeriklerimizi sitemizde bulabilirsiniz.
Görüş ve önerilerinizi yorum bölümünde paylaşmayı unutmayın.
En kaliteli ve güncel içerikleri sizler için sunmaya devam edeceğiz.

SPONSORLU İÇERİK

Kitap Okuma Alışkanlığı

Kitap Okuma Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?

Sıkılmadan başladığınız kitabı nasıl bitirebilirsiniz? Kitap okuma alışkanlığı nasıl kazanılır? Alışkanlık kazanmak için yapman ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir