* * *

Meyveleri Öğreniyorum – Okul Öncesi Eğitim

Meyveleri Öğreniyorum Eğitim Videosu, AfacanTV kanalından kaynak gösterilerek alınmıştır.

Meyveleri öğreniyorum okul öncesi eğitim videosu, çocukların eğitiminde kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Bu video bebeklere ve küçük çocuklara meyveleri öğretiyor. Türkçe eğitici filmler kapsamındaki videoda çocuklar, birbirinden güzel meyveleri tanıma fırsatı buluyor.

Bu videoda okul öncesi çocuklar; armut, elma, karpuz, çilek, elma, nar, muz, incir, üzüm gibi meyveleri öğreniyor. Tüm bu meyvelerin hem içlerini hem dışlarını görebiliyor. Böylece küçük çocuklar meyvelerin isimlerini öğrenmiş oluyor. Bebeklere meyveleri tanıttıktan sonra eğlenceli bir test yaparak öğrendiklerini pekiştiriyoruz. Videonun devamında birbirinden eğlenceli meyve şarkıları yer alıyor. Meyveleri öğreten bu bebek şarkıları ile devam ediyoruz.

Meyve; bitkilerde çiçeğin döllenmesinden sonra yumurtalığın gelişmesiyle oluşan ve tohumları taşıyan organ.

Meyveleri öğrenmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. En besleyici, en lezzetli meyvelerden özel olarak seçilenleri bu videoda yer alıyor. Videolar, pedagojinin önemini bilen, çocuklarının gelişimi için sürekli araştıran ve onları geliştiren yeni nesil tam bilinçli anne babaların tercih edebileceği bir şekilde tasarlanıyor. Zeka seviyesini artıracak, yaratıcılığını geliştirecek bu videolar ile çocuğunuz meyveleri kolaylıkla öğrenecek ve görselleri ile pekiştirecek.

Serinin beğenilmesi halinde okul öncesi eğitim videolarında yer alan konu başlıklarını yayınlamaya devam edeceğiz. Bu konuya sizlerin yorumları ve önerileri yön verecektir.

Çocuklar hadi hep beraber meyveleri öğrenelim. Sonra da eğlenceli oyunlar oynayalım.

SPONSORLU İÇERİK

Kendime Sardım - Ünal Kantarcı

Kendime Sardım – Ünal Kantarcı

Oğuzhan Koç’un Kendime Sardım adlı yeni şarkısı Ünal Kantarcı yorumuyla sizlerle. Kendime Sardım şarkısını yorumlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir