* * *

The Division 2 – XSMALLGAME

The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2, Massive Entertainment tarafından geliştirilip Ubisoft tarafından yayınlanan bir çevrim içi aksiyon rol yapma video oyunudur. Oyun Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Eleştirmenlerden olumlu değerlendirmeler aldı. X S M A L L G A M E

The Division 2: Özgür dünyanın kaderi

Düzeni yeniden sağlamak ve şehrin çöküşünü önlemek için elit ajanlardan oluşan bir takıma salgın sonrası Washington DC’de liderlik et. Washington DC düşmek üzere. Kuralsızlık ve istikrarsızlık toplumumuzu tehdit etmekte ve Hükümet Binası’ndaki darbe dedikoduları kaosu büyütmekten başka bir işe yaramıyor. Tüm aktif Division ajanları her şey için çok geç olmadan şehri kurtarmalı.

The Division 2

Teçhizatını Kuşan, DC’yi Kurtar

Savunmanın son kalesi olmakla görevlendirilmiş bir grup elit sivil ajandan oluşan Division’ın bir üyesisin. DC risk altındayken teçhizatını kuşanıp benzersiz yeteneklerini bu yeni tehdide karşı kullanma vakti geldi.

The Division 2: Başkent Krizde

Washington DC, eşi benzeri görülmemiş bir şekilde gerçek şehrin bire bir betimlemesidir ve bu da oyun dünyasını hiç olmadığı kadar özgün bir hale getiriyor. Oyunun haritası şehrin sembol yapılarına, doğal alanlarına, mahallelerine ve düşman sığınaklarına yakın bir bakış açısı sağlıyor.

Burnunun dibinde düşman gruplaşmaları

Birçok grup kriz sonrasında güce ulaşma mücadelesi veriyor ve DC’nin geleceğinin kendileri için parlak olmasını istiyor. Sadece Division ajanları bu yeni tehditlerle boy ölçülebilir ve kalan sivilleri koruyabilir.

Tom Clancy's

Dark Zone’lar,

Washington D.C.de bulunan üç Dark Zone ile şehrin aylardır dokunulmamış benzersiz alanlarını keşfedebilirsin. DC’nin bu gizemli duvarlarla çevrili alanları, her şeyin olabileceği ve kimseye güvenemeyeceğin, Oyuncu – Ortam – Oyuncu temelli, adil ve kıyasıya bir rekabet deneyimi sunuyor.

Anlaşmazlık

The Division 2 içinde başka bir bölümünde yer almayan birçok benzersiz haritada, diğer Division ajanlarıyla düello yaparak yeteneklerini kanıtla.

Silahlar ve Teçhizat

Savaşan gruplar, zehirli bölgeler ve çevresel unsurlarla mücadele etmeye çok iyi hazırlandığından emin olmalısın. The Division 2, oyuncularına tamamen kişiselleştirilebilir ajanlar ve teçhizatlar sunuyor. Birçok silah, zırh ve görünüm ögesi seçeneğinin yanı sıra yüksek seviyeli oyuncuların erişebileceği birçok teçhizat seti ve egzotik ögeler bulunuyor. Oyunun sonuna geldiğinde benzersiz özelleştirmelerle cephaneni ve yeteneklerini geliştirme şansın olacak.

..

Hakkında Muzuners

Muzuners
Alışveriş, Eğitim, Dizi, Film, Fotoğraf, Kitap, Mekan, Müzik, Oyun, Video, Yemek, Diğer.

Ayrıca Kontrol Et

Jamie Vardy - Premier Lig Gol Kralı

Jamie Vardy – Premier Lig Gol Kralı

Leicester City kulübünün yıldız isimlerinden biri olan Jamie Vardy, fabrika işçiliğinden Premier Lig şampiyonluğuna uzanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir