* * *

Zengin Olmak için Milyoner Aklın Sırları

Zengin olmak için ne yapabilirim diye düşünüyorsanız ve zengin olmak nasıl bir duygu diye merak ediyorsanız şunu unutmayın: Milyoner gibi düşünmek için milyonlara sahip olmak şart değil fakat milyonlara sahip olmak için mutlaka milyoner gibi düşünmek şart. Zengin olmak istiyorum diyorsanız bu videoda nasıl zengin olunur sorusuna yanıt bulacaksınız.

Kanala Abone Olmak İçin : ZihinX

Zengin Olmak

4 özelliğin kısa özeti:

1. Zengin düşünceli insanların maddi hedefi büyük, fakir düşünceli insanlarınsa maddi hedefi küçük olur.

2. Zengin düşünceli insanlar fırsatlara ve çözüm yollarına odaklanirken, fakir düşünceli insanlarsa sorunlara ve engellere odaklanırlar

3. zengin düşünceli insanlar başarmanin ne kadar zor olduğunu bildiklerinden başarılı insanlara hep saygı duyar ve onların kazandıkları başarılara sevinirler. Fakir düşünceli insanlar ise, hep diğer insanların başarılarını kıskanırlar ve onlara çamur atarak başarılarını küçümserler.

4. Zengin düşünceli insanlar hep yeni şeyler öğrenerek kendilerini geliştirmeye çalışır ve bildikleri ile hiçbir zaman yetinmezler. Fakir düşünceli insanlar ise, her şeyi bildiklerini düşünürler.

reklam_yazi

Videoda bahsedilen kitap, bakış açımı değiştiren en önemli kitaplardan biri olan T. Harv Eker’in ‘Milyoner aklın sırları’ kitabı. Kitabın yazarı hayata sıfırdan başlayarak buyuk azim ve çok çalışmanın sonucu milyoner olmuş, sonrasında ise parasını yönetemediğinden iflas etmiştir. Fakat yaşadıklarını ve yaptığı yanlışları tekrar gözden geçirerek, zengin olmayı başaran ve zenginliğini arttıran insanların düşünce yapısıyla (zengin düşünce ile) fakir gibi düşünen insanların (fakir düşünce) arasındaki 17 önemli farkı bulmuştur. Videoda bunlardan yalnız dördü hakkında konuşuyorum.

Tüm “Kitap” içeriklerimizi sitemizde bulabilirsiniz.
Görüş ve önerilerinizi yorum bölümünde paylaşmayı unutmayın.
En kaliteli ve güncel içerikleri sizler için sunmaya devam edeceğiz.

SPONSORLU İÇERİK

Kendime Sardım - Ünal Kantarcı

Kendime Sardım – Ünal Kantarcı

Oğuzhan Koç’un Kendime Sardım adlı yeni şarkısı Ünal Kantarcı yorumuyla sizlerle. Kendime Sardım şarkısını yorumlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir